Náš tým 🐶

Na myšlenku pečení psích sušenek i dalších dobrot a vlastně celého projektu mě přivedla právě má fenka Pacička. Protože už však bohužel není mezi námi, pomáhají mi s pečením sušenek a vyladění receptů na psí dobrůtky naše dvě fenky - Amálka a Bobina. Pacička je však stále srdcem celého projektu, který by bez ní nikdy nevznikl.  

Amálka

Amálka

Amálka je Jack Russel Terier a narodila se 8.listopadu 2021. Přestože na první pohled vypadá jako andílek, je to pěkný rošťák. V téhle drobné, roztomilé fence totiž koluje krev divokého, zvídavého a velmi bystrého chlupáče, se kterým nuda rozhodně nehrozí. 🐕 

Amálka však umí být také hodně mazlivá, vyžaduje lidský kontakt a pečlivě si hlídá všechny členy rodiny, včetně Bobiny. Ta je pro ní něco jako straší sestra, která se o Amálku stará a občas jí učí lumpárny. 

Bobina


Bobinu jsme si pořídili ještě v době, kdy jsme měli Pacičku, ale už na tom nebyla zdravotně nejlépe. Stále však měla chuť k životu a tudíž jsme jí pořídili štěňátko, které by ji přivedlo na jiné myšlenky a dodalo trochu více elánu. Zároveň jsme si nedovedli představit, že nás Pacička v brzké době opustí a Bobina nám to období pomohla překonat.


Bobina se narodila přesně dva měsíce před Amálkou, tedy 8. září 2021 a původně měla být Bobina Parson Russel Terier, ale její mamina si asi někde odběhla za dalmatinem. 😂 Bobinka je tak o trochu větší než všichni čekali, takže se psí dvířka museli vybourat a vyměnit za větší a spolu s Amálkou jsou schopné obsadit celý gauč, takovým způsobem, že se tam už nikdo další nevejde. 😄 S Amálkou jsou jedna ruka a jakmile člověk zahlédne jednu z nich, na 100 % se za pár okamžiků objeví i druhá z fenek. Holky bez sebe zkrátka nedají ani ránu. 😀